Продавець Аптека для Бассейнов и Прудов розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
212 відгуків
+380502017303
+380981132797
+380507500088
УкраинаКиївул. Полярная, 12А
АПТЕКА ДЛЯ БАСЕЙНІВ і СТАВКІВ

Кормушки для рыбы в пруду

Кормушка для рыбы в пруду предназначена для автоматического кормления рыбы до 6 раз в день. Теперь можно не беспокоиться, кормушка обеспечивает точную выдачу корма в заданном количестве и в заданное время. Это позволяет использовать кормушку круглый год и делает универсальной для рыбы любого размера. Хорошо подходит кормушка и для кормления декоративных рыб.

Просим заметить что в нашем интернет-магазине "Аптека для Бассейнов и Прудов" существует гибкая система скидок а также вы можете приобрести товар в кредит! 

Годівниця для риби призначена для автоматичного годування риби до 6 разів на день. Тепер можна не турбуватися, годівниця забезпечує точну видачу корму в заданій кількості і в заданий час. Це дозволяє використовувати годівницю круглий рік і робить універсальною для риби будь-якого розміру. Добре підходить годівниця для годування декоративних риб.

Просимо зауважити, що у нашому інтернет-магазині "Аптека для Басейнів та Ставків" існує гнучка система знижок, а також ви можете придбати товар в кредит!